Elenduril OÜ on 2004. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie tootevalikus olevad metallist prügikastid, pargipingid ja linnamööbel on kasutusel tänavatel, kaubanduskeskustes, parkides kui ka väiksemates ja suuremates ettevõtetes, meie peamine tegevusvaldkond on prügikastide müük, pargipinkide müük, tootevalikus on tänavamööbel, pargimööbel, välimööbel, prügikastid, pargipingid, pollarid – piirdepostid, piirded, lillekastid, jalgrattahoidjad, mänguväljakud, valgustus ja muud urbanistlikud väikevormid. 

Lisaks müügitegevusele  ja tootmisele pakume ka paigaldust, remondi ja hooldusteenust. Meie lai ning pidevalt uuenev mitmekülgne tootevalik hõlmab nii Eestis disainitud ja valmistatud linnamööblit ning eritellimusi kui ka mujal maailmas tuntud disainerite loomingut. Pakutavad tooted on silmapaistva disainiga, funktsionaalsed ning vastupidavad ka karmis kliimas. Kasutades vaid parimaid keskkonnasäästlikke tehnoloogiaid ja materjale anname oma panuse parema elukeskkonna loomisel. Koostöös disainerite, inseneride ja partneritega mujal Euroopas leiame kindlasti just teile sobiva lahenduse kuna eritellimusel valmistatud pargi ning tänavainventari disainides juhindume alati kliendi soovidest,  vajadustest ja linnakeskkonna iseärasustest. Parim tootevalik, paindlik teenindus ning pikaaegne kogemus eristab meid selgelt konkurentidest ning on tõstnud meid kindlaks turuliidriks omas segmendis.

Elenduril OÜ eesmärk on tagada kiire, usaldusväärne ja paindlik teenindus kõikidele meie klientidele nii Eestis kui välismaal ning pakkuda suurimat valikut kvaliteetseid ja pilkupüüdvaid tänavamööbli disainilahendusi vaid parimatelt tootjatelt.